blogowy motyw Wordpress

Wybór motywu pod bloga nieraz spędza człowiekowi sen z powiek. Każdy chce by jego blog się “prezentował”, ale też nie chce wydawać na niego kroci – przynajmniej na początku przygody z blogowaniem, kiedy może jeszcze nie wie tak do końca czy go to wciągnie. Czy można więc zrobić ładnego bloga bez wydawania złotówki na grafika czy płatne motywy?

Można!

Jest całkiem sporo naprawdę dobrze prezentujących się, darmowych motywów. Przedstawiam Wam zestawienie moich 15 ulubieńców, których miałam już okazję niejednokrotnie wdrażać. Jedne mają więcej, inne mniej opcji konfiguracyjnych, ale naprawdę można z nich wyczarować coś fajnego.

Jeśli do tego ma się smykałkę to pogrzebania w kodzie, albo parę złotych na “wordpressowego ogarniacza” (polecam siebie 😉) to praktycznie nie ma ograniczeń w dostosowaniu takiego motywu pod siebie. Przykładem może być tutaj strona katarzynapluska.pl, która jest stworzona na darmowym motywie Edge z kilkoma modyfikacjami kodu i CSS.

Wybrane przeze mnie motywy są dostępne w bazie WP, więc spokojnie możecie je zainstalować z poziomu panelu WordPress jednym kliknięciem i potestować ich możliwości. By nic nie popsuć na swoim blogu, zróbcie sobie jego kopię i odpalcie ją na subdomenie lub w podfolderze. Jak tego dokonać pisałam tutaj – https://sylwiastein.pl/wordpress/przeniesc-strone-wordpress-inna-domene/

Tymczasem zapraszam do zapoznania się z moim zestawieniem – kliknij zdjęcie by przejść do demo motywu 🙂 Zapraszam również na grupę – Biznes Bliższy Kobiecie, by podyskutować na temat Waszych blogów i motywów, które na nich macie 🙂

 

Share: