Cześć, nazywam się Sylwia Stein

O MNIE

Kim jestem?

Pracoholikiem. Z wykształcenia magister inżynier informatyki, socjolog. Z pasji – webdeveloper i grafik. Niektórzy z Was kojarzyć mnie mogą z mojej agencji 13design lub z grup FB, gdzie często gęsto służę swoją wiedzą i pomocą 🙂 Doświadczenie? Już ponad 10 lat 😉 Co robię? Projektuję wszelkiego rodzaju grafiki, wdrażam strony www i sklepy internetowe, prowadzę kilka portali internetowych, doradzam, szkolę, aaa i piszę bloga – w końcu – zabierałam się do tego od kilku lat już 😉 Specjalizuję się przede wszystkim w WordPressie więc o tym tutaj będzie najwięcej 🙂

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy? Chcesz się podjąć współpracy? A może masz ochotę umówić się na biznesową kawę? Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Referencje

Co tam o mnie mówią

Z Sylwią współpracuję już od dłuższego czasu przy swoim blogu oraz platformie kursowej, którą dla mnie wdrożyła. Cechuje ją profesjonalizm, świetne wyczucie stylu oraz co dla mnie szczególnie ważne - znakomity kontakt - praktycznie o każdej porze dnia i nocy - zdarzyło się, że ratowała mi bloga w środku nocy i w weekendy. Polecam również jej usługi graficzne - stworzyła dla mnie cudne logo oraz wizytówki.

Katarzyna Płuska
Katarzyna Płuska
katarzynapluska.pl

Szczerze polecam współpracę z Panią Sylwią! Pani Sylwia dokonała optymalizacji mojej strony internetowej, zaprojektowała logo i udzieliła wsparcia w zakresie pozycjonowania, CSS, instalacji sklepu WooCommerce. Wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami oraz terminowo (a raczej ekspresowo!). Pani Sylwia oferuje wysokiej jakości usługi na przejrzystych warunkach, co jest szczególnie ważne dla mnie jako przedsiębiorcy. Współpraca z Panią Sylwią to sama przyjemność & profesjonalizm z najwyższej półki.

Alicja Pawłowska
Alicja Pawłowska
Talent Manager & Trener Kariery & Tłumacz

Bardzo polecam Panią Sylwię i jej zespół! Korzystałam z usług aktualizacji mojej www, przenoszenia jej na inny serwer, pomagała mi dobrać nowych dostawców serwera i domen. Nasza współpraca była BARDZO fachowa, konkretna, terminowa, świetna komunikacja. Na pewno będę dalej korzystać z usług Pani Sylwii i jej zespołu. POLECAM!

Magdalena Arabudzka
Magdalena Arabudzka
Coach Mentor Leader Manager