Cześć, nazywam się Sylwia Stein

O MNIE

Kim jestem?

Pracoholikiem. Z wykształcenia magister inżynier informatyki, socjolog. Z pasji – webdeveloper i grafik. Niektórzy z Was kojarzyć mnie mogą z mojej agencji 13design lub z grup FB, gdzie często gęsto służę swoją wiedzą i pomocą : ) Doświadczenie? Już ponad 10 lat ; ) Co robię? Projektuję wszelkiego rodzaju grafiki, wdrażam strony www, sklepy internetowe, platformy kursowe, prowadzę kilka portali internetowych, doradzam, szkolę, prowadzę prelekcje na konferencjach m.in. miałam okazję być prelegentką na Influencers Live Wrocław 2020, dwóch edycjach konferencji “Jak żyć w necie” oraz także dwukrotnie – byłam prelegentką konferencji “Szczęśliwa w biznesie”. Aaa i piszę bloga – w końcu – zabierałam się do tego od kilku lat już ; ) Specjalizuję się przede wszystkim w WordPressie więc o tym tutaj będzie najwięcej : )

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy? Chcesz się podjąć współpracy? A może masz ochotę umówić się na biznesową kawę? Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Referencje

Co tam o mnie mówią

Z Sylwią współpracuję już od dłuższego czasu przy swoim blogu oraz platformie kursowej, którą dla mnie wdrożyła. Cechuje ją profesjonalizm, świetne wyczucie stylu oraz co dla mnie szczególnie ważne - znakomity kontakt - praktycznie o każdej porze dnia i nocy - zdarzyło się, że ratowała mi bloga w środku nocy i w weekendy. Polecam również jej usługi graficzne - stworzyła dla mnie cudne logo oraz wizytówki.

Katarzyna Płuska
Katarzyna Płuska
katarzynapluska.pl

Szczerze polecam współpracę z Panią Sylwią! Pani Sylwia dokonała optymalizacji mojej strony internetowej, zaprojektowała logo i udzieliła wsparcia w zakresie pozycjonowania, CSS, instalacji sklepu WooCommerce. Wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami oraz terminowo (a raczej ekspresowo!). Pani Sylwia oferuje wysokiej jakości usługi na przejrzystych warunkach, co jest szczególnie ważne dla mnie jako przedsiębiorcy. Współpraca z Panią Sylwią to sama przyjemność & profesjonalizm z najwyższej półki.

Alicja Pawłowska
Alicja Pawłowska
Talent Manager & Trener Kariery & Tłumacz

Bardzo polecam Panią Sylwię i jej zespół! Korzystałam z usług aktualizacji mojej www, przenoszenia jej na inny serwer, pomagała mi dobrać nowych dostawców serwera i domen. Nasza współpraca była BARDZO fachowa, konkretna, terminowa, świetna komunikacja. Na pewno będę dalej korzystać z usług Pani Sylwii i jej zespołu. POLECAM!

Magdalena Arabudzka
Magdalena Arabudzka
Coach Mentor Leader Manager