Darmowy motyw WP – Rife

Rife to drugi mój ulubiony darmowy motyw pod WordPress, na którym można spokojnie zbudować zarówno stronę wizytówkę, bloga, jak i sklep internetowy. Polecany jest dla niego Elementor i jak skorzystacie z opcji importu demo, to właśnie za jego pomocą będzie ta demo strona zbudowana. Niemniej jednak możecie stworzyć układ strony samodzielnie z wykorzystaniem Gutenberga czy dowolnego page buildera, którego lubicie.

Za co ja cenię sobie Rife? Cenię go sobie przede wszystkim za to, że ma opcję „przyklejanego” nagłówka oraz w prawym dolnym rogu strzałeczkę „go to top” – czyli tą odsyłającą do góry strony. No i co najważniejsze – ma naprawdę ogrom opcji do ustawienia w personalizacji (wygląd – dostosuj) – jest ich jeszcze więcej niż w omawianym w poprzednim wideo motywie Astra. Ustawicie m.in. fonty (czcionki), wielkości i kolory napisów, kolory przycisków, nagłówka i stopki, ilość kolumn w stopce, spokojnie zmienicie też napis w copyrights bez konieczności grzebania w kodzie! I cała masa innych opcji.

Jeżeli szukacie uniwersalnego, ale nieprzeciążonego bajerami motywu, w którym można podziałać z personalizacją bez konieczności ustawiania podstawowych opcji jak np. wielkość napisów w CSS to Rife jest tutaj bardzo dobrym wyborem.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments