Darmowy motyw CosmosWP

Kolejny darmowy motyw pod WordPress, który ma całkiem pokaźną ilość opcji do „wyklikania”. Można oczywiście ustawić w nim fonty i to różne dla treści i dla nagłówków, ustawić kolory przewodnie dla motywu, a także z osobna dla takich elementów jak przyciski czy strzałka powrotu do góry. Tak! Jest tu ten mały gadżecik w postaci strzałeczki w górę, czego brakowało w motywie Astra. I jest tu także sticky menu! I nie uwierzycie co jeszcze….

Jest tu opcja budowania nagłówka i stopki! Może nie jest to jakoś szałowo rozwiązane, ale działa całkiem przyzwoicie. Spokojnie można stworzyć sobie topbar, czyli ten pasek całkiem u góry ekranu np. z danymi kontaktowymi czy też zmienić położenie logo z lewej na środek, a po lewej włożyć np. ikonki społecznościowe. Tak samo w stopce – męczy Was to, że motyw narzuca Wam 4 kolumny, a wy chcecie tylko 3? Tutaj tego problemu nie ma – możecie sobie zmieniać ilość kolumn. Możecie też zmienić podpisać w stopce – tak – ten copyrights – nie trzeba kombinować z grzebaniem w kodzie.

Pytanie klasyk – czy jest gotowe demo do zaimportowania? TAK! Oczywiście! Nawet kilka do wyboru.

Czy motyw ma jakieś minusy? Jak każdy. Nie ma motywu idealnego. To co może być największym minusem dla dużej ilości osób to to, że bazuje on na Gutenbergu, a nie na „typowym” page builderze jak Elementor. Gucio (tak czule zwię Gutenberga) wielu ludzi jeszcze do siebie nie przekonał, ale jak zobaczycie na przykładzie tego motywu – strona stworzona wyłączenie z jego wykorzystaniem też może wyglądać nowocześnie i ładnie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments