Pierwszy produkt online – rozmowa z Olą Gościniak

Zapraszam do odsłuchania rozmowy z lajw z Olą Gościniak, podczas której mówiłyśmy o tym jak ruszyć z miejsca ze swoim pierwszym produktem online oraz co zrobić by odniósł on sukces.

W rozmowie poruszyłyśmy następujące tematy: 

➡️ Co może być tym pierwszym produktem
➡️ Jak ruszyć z miejsca i oswoić swoje obawy przed wypuszczeniem go w świat
➡️ Czy pierwszy produkt musi być idealny
➡️ Skąd pozyskać fundusze na pierwszy produkt
➡️ Gdzie sprzedać swój pierwszy produkt
➡️ Co zrobić by pomóc mu osiągnąć sukces

Podczas rozmowy zapraszam również na konferencję online organizowaną przez Olę Gościniak – Pierwszy Produkt Online, która odbędzie się w dniach 27.09-29.09. To całe 3 dni, w których skupisz się na najważniejszych etapach powstawania Twojego produktu.
🔹 Dzień 1 to Twój pomysł. Stworzysz koncepcję produktu, by spełniał on swoją funkcję i faktycznie przydał się odbiorcom. Opracujesz plan działania, by ruszyć z miejsca.
🔹 Dzień 2 to produkcja. Poznasz niezbędne narzędzia i sposoby na stworzenie swojego pierwszego produktu online. Także w wersji bardzo niskobudżetowej.
🔹 Dzień 3 to promocja. Dowiesz się o najlepszych i najskuteczniejszych sposobach na promocję. Zacznij je wdrażać a szybko zauważysz efekty.

Ponad 30 prelegentów, którzy podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem i wiedzą – mnie oczywiście też będziecie mogli posłuchać w ramach panelu dyskusyjnego.

Bilety można zakupić o tutaj: https://olagosciniak.pl/konferencja/ – z kodem „sylwia” masz je taniej o 10%! Do zobaczenia na konferencji!

Kim jest Ola Gościniak?

Przedsiębiorczyni, blogerka, autorka książek, kursów online, mentorka, która od 7 lat pomaga kobietom z całej Polski w realizacji interaktywnych marzeń i osiągnięciu niezależności finansowej na swoich zasadach. Przeszkoliła już 50 000 Polek. Więcej informacji na temat Oli:
➡️ Blog Jestem Interaktywna – https://olagosciniak.pl/
➡️ Jestem Interaktywna Instagram – https://www.instagram.com/olagosciniak/

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments