Delegowanie – pchnij biznes do przodu – rozmowa Agnieszką Pojda

Gościem tego odcinka jest Agnieszka Pojda – doradca biznesowy w cyfrowym świecie i CEO Zespołu Specjalistek biznesu online i Wirtualnych Asystentek – worqAssist. Od 2018 tworzy spójną komunikację biznesów online swoich klientów i pomaga Wirtualnym Asystentom rozwijać się i działać skutecznie.Zachęcam do zerknięcia na stronę www Agnieszki – https://worqassist.com/ oraz na jej socialki: https://www.instagram.com/worqassist/ i https://www.facebook.com/worqAssist/

Zapraszam do odsłuchania naszej rozmowy zarówno osoby, którym marzy się praca jako wirtualna asystentka, jak również osoby prowadzące własne biznesy, bo poruszymy zagadnienia, które dotyczą zarówno jednej, jak i drugiej strony barykady. 

W rozmowie o tym:

➡️ W jakich tematach, działaniach możemy szukać wsparcia dla swojego biznesu i z drugiej strony – w czym możemy pomagać innym, jeśli marzy nam się praca jako wirtualna asystentka? Czy jest coś czego WA nie zrobi, a często właściciele biznesów tego szukają?
➡️ Czy WA musi znać się na wszystkim, musi być nazwijmy to multifunkcyjna, czy może się specjalizować w czymś konkretnym?
➡️ Gdzie można znaleźć wirtualne asystentki?
➡️ Jak znaleźć idealną osobę do współpracy, na co zwrócić uwagę, jak się do takiej współpracy przygotować – zarówno od strony WA jak i właściciela firmy. No, bo nie czarujmy się – nie każdy klient to ten idealny, wymarzony i będzie cacy, podobnie w drugą stronę : )
➡️ Czym jest delegowanie i czy warto w ogóle delegować.

Przypominam także o projekcie „Kalendarz Wirtualnej Asystentki” @worqAssist https://w.worqassist.com/kalendarz-adwentowy-wirtualnej-asystentki-2022/

Na czym to polega? Zapisujesz się, a następnie wprost na Twojego maila, przez 24 dni, polecą kalendarzowe wiadomości, zupełnie za free : ) Aleeeeee… jakbyś chciał/a zaszaleć to można też skorzystać z PRO wersji, a w niej:
– Dostęp do treści kalendarza na zamkniętej Platformie przez 3 miesiące.
– Bonusowe materiały PDF, których nie ma w wersji darmowej.
– Premierowy E-book “24 tematy dla Wirtualnej Asystentki. Zacznij i rozwijaj sie?”. A po 20.12.2022 r. będzie dostępny także jego audiobook.

Możesz zgarnąć wersję PRO 10% taniej korzystając z kodu rabatowego kalendarzspecki – specjalną ofertę kupna otrzymasz po zapisie do darmowej opcji kalendarza, a jak przegapisz okienko to jeszcze można dorwać go o tu https://sklep.worqassist.com/produkt/kalendarz-adwentowy-wirtualnej-asystentki-2022-pro/

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments