WooCommerce Checkout Manager

WooCommerce Checkout Manager to darmowa wtyczka do tworzenia dodatkowych pól na stronie zamówienia, którą pobrać można bezpośrednio przez kokpit Waszego WordPressa. Poza tworzeniem własnych, niestandardowych pól, można również ukrywać te domyślne jak np. ciąg dalszy adresu.

Największą zaletą tejże wtyczki jest to, że oferuje bezpłatnie stworzenie dowolnej ilości pól dodatkowych przeróżnego typu – od zwykłego pola tekstowego, przez checkboxy i radio buttons, aż po multiselect, pole na wgranie pliku czy wybór koloru (colorpicker).

To co jeszcze jest w niej wyjątkowe, to to, że umożliwia tworzenie zależności pomiędzy polami oraz pozwala na wyświetlanie / ukrywanie wybranych pól dla określonych produktów (bądź kategorii produktów). I to wszystko za darmo!

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mmm
Mmm
1 rok temu

Bardzo przydatne informacje!

Joanna
Joanna
1 rok temu

Sylwiu, ta wtyczka jest super, ale widze ze gdy w woocommerce w konta i prywatnosc mam zaznaczona opcje Pozwól kupującym tworzyć konta podczas składania zamówienia
to gdy jest domyslny formularz woocommerce to wtedy pojawia sie checkboks STWORZ KONTO
a po zainstalownaiu tej wtyczki ta opcja znika nie ma tego checkboxa mimo ze ta opcja caly czas w ustawieiach woocommerce jest zaznaczona.

Wiesz moze jak to zorbic aby uzytkownik mogl zaznaczyc opcje ze chce lub nie chce aby utworzyc mu konto w sklepie i aby w zaleznosci od zaznaczenia lub nie system tworzyl lub nie konto dla niego?

Pozdrawiam 🙂

Joanna
Joanna
Reply to  Sylwia
1 rok temu

🙂 dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.