Recenzja „Zostań królową PR” – Kinga Fromlewicz

Książka Kingi Fromlewicz “Zostań królową PR” jest ciekawą pozycją, która w prosty sposób mówi o tym jak zacząć z PR nie mając dużego budżetu. Książka ta zawiera dużo praktycznych wskazówek oraz inspirujących treści – dla osób, które dopiero raczkują z budowaniem własnej marki na pewno będzie świetną inwestycją.

Opinia na temat książki „Zostań królową PR”

Kinga wyjaśnia w książce czym tak naprawdę pojęcie Public Relations i jakie są jego korzyści, ale przede wszystkim pokazuje, że PR jest dla każdego – nie tylko dla dużych przedsiębiorców oraz że systematyczność i dobrze opracowany plan działania przynosi w PR znakomite rezultaty, bez dużych nakładów finansowych. W “Zostań królową PR” można znaleźć gotowe przykłady działań, które sprawdzą się praktycznie w każdym biznesie, więc na pewno każdemu bez wyjątku uda się z tej książki wynieść coś dla siebie, a liczne ćwiczenia sprawią, że nie raz wrócisz do tej pozycji książkowej. Książkę zawsze łatwo znajdziesz, bo odblaskowa różowa okładka, z pewnością wyróżni ją wśród innych pozycji na półce.

Według mnie “Zostań królową PR” jest obowiązkową pozycją dla początkującej businesswoman, która chce by o niej mówiono, ale nie ma dużego budżetu na reklamę, za to ma dużo chęci i nieco czasu, który może poświęcić na działania PR.

Czy polecam? Jak najbardziej. Mimo, że w Internecie można znaleźć mnóstwo darmowej wiedzy z zakresu PR to tutaj macie czyste kompendium i sprawdzone przykłady działań, bo Kinga jest przede wszystkim praktykiem i tylko praktyczne rozwiązania przedstawia w swojej książce.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments