DOŁĄCZ DO AKADEMII

NAUCZ SIĘ CSS

i wejdź poziom wyżej w tworzeniu stron www!

O PLATFORMIE

Co zyskasz dołączając do Akademii?

 • Dostęp do usystematyzowanej wiedzy w postaci ciekawych materiałów – wideo, pisanych, PDF a nawet audio.
 • Spokój ducha, bo nie będziesz musiała już szukać wiedzy po całym internecie, a wszystko będzie na jednej platformie!
 • Aktualną wiedzę, ponieważ Akademia wciąż się rozwija i pojawiają się na niej regularnie nowe materiały.
 • Dostęp do wszystkich treści i materiałów znajdujących się na platformie.
 • Będąc członkiem platformy możesz korzystać z FORUM, a na nim z mojej bezpośredniej pomocy przy rozwiązywaniu problemów z CSS na Twojej stronie www czy stronach Twoich klientów.

Brzmi świetnie! Tego właśnie szukam!

DLA KOGO

Akademia jest dla Ciebie jeśli…

 • Masz swój biznes i zależy Ci na stworzeniu nieszablonowej strony internetowej.
 • Tworzysz strony na swoich klientów i chcesz nauczyć się czegoś więcej niż tylko wyklikiwania opcji w gotowym motywie WP.
 • Chcesz, aby Twoja strona internetowa była spójna z wartościami Twojego biznesu lub odzwierciedlała wartości biznesu Twojego klienta.
 • Chcesz budować swoją stronę internetową w oparciu o własne przekonania i upodobania, a nie tylko szablonowe rozwiązania.
 • Chcesz, aby CSS nie miał przed Tobą już żadnych tajemnic.
 • Nie chcesz już marnować czasu na szukanie informacji na temat CSS po całym internecie.

Akademia CSS nie jest dla Ciebie jeśli wymiatasz już w CSS na tyle, że nie potrzebujesz niczyjego wsparcia lub też jesteś leniwcem i nie masz czasu / ochoty na naukę.

Super! To właśnie dla mnie!

SPIS TREŚCI

Co znajdziesz w Akademii?

Materiały na platformie podzielone są na kilka działów.
Wśród materiałów można znaleźć zarówno treści tekstowe, jak i wideo oraz audio.
Dostępne są również nagrania z wyzwań, lajwów oraz dodatki w postaci PDF.

Znaczniki HTML

Zawsze podkreślam, że CSS i HTML idą z sobą w parze, więc nie mogło zabraknąć na platformie także wiedzy z zakresu HTML. Nawet jeśli pracujesz na gotowych motywach WordPress to warto znać choć podstawowe znaczniki HTML.

Składnia CSS

W tym dziale dowiesz się z czego składa się CSS, a także zapoznasz się z takimi zagadnieniami jak kolory czy miary w CSS.

Właściwości CSS

Ten dział zawiera lekcje omawiające kolejne właściwości CSS, które są później wykorzystywane w kolejnych lekcjach z tutorialami i trikami.

CSS w WordPress

Dział konkretnie dla maniaków WordPress. W tym dziale pojawiają się lekcje z konkretnymi przykładami wyjętymi z WordPress / WooCommerce.

Tutoriale

Tutoriale pokazujące mniej i bardziej skomplikowane CSSowe triki, które pomagają rozwiązać problemy z wyglądem na stronach www, czy też sprawiają, że strona wygląda na bardziej spersonalizowaną mimo, iż korzystamy przykładowo z gotowego, bardzo popularnego motywu WordPress.

Narzędzia

W tym dziale dzielę się z Wami różnymi przydatnymi narzędziami, które ułatwiają prace z CSS, czy też pozwalają na jeszcze lepsze przyswojenie wiedzy z nim związanej.

Artykuły

Troszkę teorii, ciekawostek i newsów związanych z CSS.

Dodatkowe materiały

Tutaj można znaleźć materiały z wyzwań o CSS, lajwów, ściągawki z CSS / HMTL oraz dodatkowe materiały w PDF do pobrania.

REFERENCJE

Co o mnie mówią?

FAQ

Najczęstsze pytania

Jak dołączyć do Akademii?

Wystarczy, że zakupisz jeden z dostępnych pakietów. Aktualna oferta pakietów dostępna jest tutaj.

Kiedy mogę dołączyć do Akademii?

W dowolnym momencie. Sprzedaż pakietów jest prowadzona cały czas, dostęp jest liczony od dnia zakupu.

Kiedy otrzymam dostęp do Akademii?

Dostęp otrzymujesz od razu po zakupie. Dane do logowania polecą do Ciebie mailem zaraz po płatności. Jeśli nie widzisz maila sprawdź folder spam oraz inne „dzikie” twory na Twojej skrzynce. Dalej nie ma maila? Napisz do mnie na [email protected]

Co się stanie po wygaśnięciu pakietu?

Jeśli zakupiłaś/eś pakiet z dostępem na określony czas to po upłynięciu terminu ważności nie będziesz mieć już dostępu do materiałów na platformie. W każdej chwili możesz wykupić nowy pakiet.

Ile kosztuje dostęp do Akademii?

Z aktualną ofertą i promocjami zapoznasz się tutaj.

Który pakiet wybrać?

Im dłuższy termin ważności pakietu tym korzystniej wychodzi cenowo i więcej skorzystasz z materiałów, gdyż sukcesywnie będzie ich przybywać na platformie.

Czy mogę zwrócić zakupiony dostęp?

Nie. Nie ma możliwości zwrotu zakupionego pakietu. Jest to usługa elektroniczna i dokonując zakupu zostałaś/eś o tym poinformowana/y stosownym komunikatem, który zaakceptowałaś/eś. Dodatkowo jest też na ten temat informacja w regulaminie.

Jakie materiały otrzymam w ramach dostępu?

Materiały podzielone są na kategorie, które możesz zobaczyć w menu oraz w okienkach na stronie głównej. Możesz wejść w poszczególne kategorie i zapoznać się z tematami, które już są dostępne na platformie. Materiałów w ramach Akademii będzie systematycznie przybywać. Co miesiąc pojawią się minimum 4 kolejne materiały. Istniejące treści również będą na bieżąco aktualizowane, by zawsze były „na czasie”.

W jakiej formie są materiały?

Materiały dostępne są przede wszystkim w formie wideo lub tekstowej. Część lekcji zawiera również materiały audio, więc jeśli lubisz uczyć się w tej formie to także znajdziesz coś dla siebie.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak – do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT w terminie do 7 dni roboczych. Fakturę otrzymasz drogą mailową. Pamiętaj by podczas składania zamówienia wpisać w odpowiednim polu NIP.

DOŁĄCZ DO AKADEMII

Dostęp w cenie 697zł

O MNIE

Kim jestem?

Wierzę, że każdy może nauczyć się CSS / HTML i wejść dzięki temu poziom wyżej w tworzeniu stron www.

Nazywam się Sylwia Stein i tworzeniem stron www zajmuję się już 12 lat. Zaczynałam jako freelancer a dzisiaj dzielę się wiedzą poprzez blog, kursy, szkolenia, wykłady, webinary oraz pomoc na grupach FB.

Więcej o mnie znajdziesz na sylwiastein.pl